Вівторок, 25.09.2018, 08:32
«  Вересень 2018  »

Інформація про навчальний заклад

Повна назва:

Мартівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) Мартівської сільської ради Печенізького району Харківської області

Скорочена:

Нормативна наповнюваність:

42 місця

Історія закладу:

Мартівський ДНЗ заснований в 2006 році. Завідувачем була Левченко Віра Миколаївна. В закладі функціонувала одна різновікова група для дітей від 3-х до 6-ти років.

В 2010 році відкрилася ще одна група для дітей від 2-х до 4-х років.

Була змінена назва закладу на Мартівський ДНЗ (ясла-садок).

В 2014 році завідувачем закладу стала Зайцева Леся Володимирівна.

Освітній процес  в закладі здійснюється за освітньою програмою для дітей від 2 до 7 років «Дитина».
Харчування: 3-х разове
за харчування: 30 грн. в день різновікова  група (від 4 до 6 років)
23 грн. - різновікова група (від 2 до 4 років) ( з них 40% - батьки, 60% - кошти місцевого бюджету)

Дошкільний заклад спрямовує свою основну роботу на розвиток національно-патріотичних почуттів у дітей.

До основних завдань патріотичного виховання  дошкільнят належать:

формування любові до рідного краю (причетності до рідного дому, сім'ї, дитячого садка, міста);

- формування духовно-моральних взаємин;

- формування любові до культурного спадку свого народу;

- виховання любові, поваги до своїх національних особливостей;

- почуття власної гідності як представників свого народу;

- толерантне ставлення до представників інших національностей, до ровесників, батьків, сусідів, інших людей

Вже у молодшій групі діти мають уявлення про сім’ю та рідний дім, назву рідного міста (села), а в середній повинні мають певні уявлення про Батьківщину ( Україна – рідна країна, Батьківщина, в якій живуть українці та інші народи; орієнтуються в її символах); в старшій групі діти орієнтуються в місцезнаходженні України на карті, знають назву держави, її столиці, державну символіку, дбайливо і з повагою ставляться до людей різних національностей. Діти повинні знати, що люди, які мають спільну батьківщину, - це народ, а ті, що народилися і живуть в Україні український народ.

Організація педпроцесу проходить в цікавій ігровій формі. На заняттях використовуються різні прийоми: розглядання картин, ілюстрацій, зустрічі з цікавими людьми, екскурсії, слухання музики, віршів, читання літератури, емоційна розповідь дорослих.

Педагогічний колектив ДНЗ сприяє підвищенню психологічної та педагогічної компетентності батьків щодо розуміння закономірностей розвитку дитини, питань навчання та виховання дошкільнят через проведення днів відкритих дверей, творчих звітів, батьківських зборів по групах, оформлення батьківських куточків, консультацій.