Понеділок, 22.10.2018, 05:14
Вітаю Вас Гість | RSS
Категорії розділу
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Мартівський дошкільний навчальний заклад

Каталог файлів

Головна » Файли » Мої файли

Всесвітній день охорони праці
28.04.2017, 15:55

28 квітня у багатьох країнах світу відзначається Всесвітній день охорони праці. Історія цієї дати починається із Дня вшанування пам’яті працівників, які загинули на роботі. Він вперше був організований американськими та канадськими робітниками у 1989 році.

Через сім років, у 1996 році Міжнародна конференція вільних профспілок та Міжнародна організація праці ініціювали визнання 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці. Вперше офіційно цей день був відзначений у 2003 році.

Метою Дня охорони праці було привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, виявити на скільки створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню смертності на робочих місцях.

В Україні ця дата під назвою «День охорони праці» відзначається згідно з Указом Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.

Головні завдання цієї події – привернення уваги суспільства, органів державної влади, суб’єктів господарювання та громадських організацій до проблем охорони праці в нашій країні.

Кожна професія накладає свій відбиток на здоров’ї людини. Майже кожне виробництво несе у собі ті, чи інші шкідливі фактори. З огляду на тяжкість наслідків від нещасних випадків і захворювань, пов’язаних з працею на виробництві, є необхідність постійного розвитку, вдосконалення та впровадження культури праці, що дасть змогу максимально запобігти виробничо­му травматизму та професійні захворюваності.

Кожного року Міжнародна організація праці присвячує День охорони праці тому, чи іншому аспекту культури праці.

Категорія: Мої файли | Додав: mart-79
Переглядів: 49 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar