Понеділок, 18.02.2019, 13:19
«  Лютий 2018  »

Головна » 2018 » Лютий » 26 » Правове виховання
Правове виховання

З 19 по 23 лютого в дошкільному навчальному закладі був проведений «Тиждень правового виховання».

Основними завданнями проведення цього тематичного тижня були:

– Поповнення і систематизація теоретичного, методичного та практичного матеріалу з проблеми правової освіти;

– Формування правової компетентності дошкільників;

– Узагальнення знань педагогічних працівників з даного питання;

– Педагогічна і правова освіта батьків.

В рамках тижня правового виховання вихователі отримали консультації «Конвенція ООН про права дитини. Методи правової культури», «Правове виховання дошкільників – обов’язкова умова формування життєвої компетенції дошкільників». Під час тренінгових занять «Правові аспекти виховання особистості» педагоги знаходили правильні відповіді для вирішення проблемних ситуацій щодо дотримання прав дітей. Педагоги поділилися цікавими ідеями, презентувавши дидактичний матеріал з правовиховної роботи.

В результаті були узагальнені знання з таких розділів правового виховання:

– «Право на життя»;

– «Право на ім'я»;

– «Право на харчування»;

– «Право на житло»;

– «Право на родину»;

– «Право на відпочинок»;

– «Право на захист від фізичного та психологічного насильства»;

– «Право на освіту».

Тиждень правового виховання проводився із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, читання художніх творів, моделювання ситуацій та їх розв’язання. В усіх вікових групах були проведені підсумкові тематичні заняття з основ правового виховання дітей.

Впродовж тижня проводилася робота з батьками через групове та індивідуальне консультування, інформаційні стенди.

​​​​​

Переглядів: 74 | Додав: mart-79 | Рейтинг: 0.0/0