Понеділок, 18.02.2019, 13:20
«  Листопад 2017  »

Головна » 2017 » Листопад » 17 » Тиждень безпеки
Тиждень безпеки

На виконання Законів України «Про дорожній рух», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Правил пожежної безпеки в Україні», наказу відділу освіти Печенізької РДА від 25.10.2017 року № 286 «Про проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності», з метою навчання та виховання дітей дошкільного віку питань захисту життя і здоров'я у надзвичайних ситуаціях в закладі з 13 по 17 листопада був проведений Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності. Діти під час занять, бесід, ігор знайомилися з правилами безпечного перебування на вулиці, вдома; отримали уявлення про небезпечні для життя рослини, гриби; стихійні явища; поводження з ліками, хімічними речовинами; правилами пожежної безпеки.

У групових батьківських куточках оформлені наочності, розроблені поради і рекомендації та пам’ятки «Бережемо життя і здоров’я дітей», «Правила пожежної безпеки», «Безпека дорожнього руху» та ін. Проведені батьківські збори.
Підсумком тижня безпеки стала розвага «Азбука безпеки», під час якої вчили дітей знаходити вихід із небезпечних ситуацій.

Тема безпеки життя дитини невичерпна, вона не обмежена Тижнем, а повинна звучати постійно. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються сьогодні, обов’язково знадобляться в майбутньому.

Заняття в різновіковій групі "Небезпечні іграшки"

Заняття з пізнавального розвитку в старшій групі "Вогонь - злий, вогонь - добрий"

Заняття з художньо-естетичного розвитку в різновіковій групі "Пригоди Світлофорчика"

Заняття з ознайомлення з природним довкіллям "Наша безпека в наших руках"