Неділя, 16.12.2018, 16:50
«  Вересень 2018  »

Головна » 2018 » Вересень » 27 » Увага! Діти на дорозі!
Увага! Діти на дорозі!

Найвищими цінностями суспільства є життя і здоров’я дітей. Щоб дитина розвивалася гармонійною, була життєрадісною, виросла повноцінним громадянином, вона повинна бути, насамперед, здоровою.
Базовим компонентом дошкільної освіти України передбачено забезпечення достатнього рівня необхідної компетенції дитини для безпечного перебування у навколишньому середовищі.

Серед актуальних завдань, які вирішує сьогодні наш дошкільний заклад, чільне місце належить проблемам виховання у дошкільників основ безпеки життєдіяльності. Вихователями проводиться навчально-виховна робота з дітьми, яка забезпечує необхідний рівень знань дитини для безпечного перебування в навчальному середовищі.

В нашому закладі з 03.09. по 28.09. 2018 р. пройшов  місячник з безпеки руху «Увага! Діти на дорозі». Педагогічні працівники, батьки проводили систематичну та планомірну роботу по засвоєнню дошкільнятами правил дорожнього руху, як однієї з найважливіших складових безпеки життєдіяльності дітей.

В кожній групі створено розвивальне середовище, де обладнаний куточок по вивченню правил дорожнього руху. Протягом дня діти мають змогу засвоювати знання та виробляти навички безпечної поведінки на дорозі. Є і спеціальний іграшковий транспорт: пожежна машина, швидка допомога, машина інспектора ДАІ, тощо. З дітьми вивчали правила руху та переваги у дорожньому русі спеціалізованого транспорту.

Для забезпечення ефективної роботи було розроблено заходи, які передбачають навчальну роботу педагогів з дітьми, профілактичну роботу з персоналом та батьками. Для закріплення знань дітей сплановано та проведено розвагу «Азбука дорожньої грамоти».

Переглядів: 36 | Додав: mart-79 | Рейтинг: 0.0/0