Понеділок, 22.10.2018, 04:31
Вітаю Вас Гість | RSS
Категорії розділу
Вхід на сайт
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Мартівський дошкільний навчальний заклад

Новини

Головна » Статті » Мої статті

Матеріально-технічне забезпечення

Дошкільний навчальний заклад розташований в орендованій типовій двоповерховій будівлі Мартівської загальноосвітньої школи I – III ступенів. Проектна потужність закладу складає 42 місця (2 дошкільні групи). Заклад працює за п’ятиденним робочим тижнем та 10,5-годинним режимом роботи. У даний час функціонує 2 дошкільні групи – 35 дітей.

Територія дошкільного закладу та його будівля відповідають санітарним нормам. Заклад має огорожу по всьому периметру. Кожна група має окремий ізольований майданчик із зеленими насадженнями, на яких встановлені пісочниці, ігрове обладнання. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят естетично оформлені квітники, висаджено дерева і кущі.

Будівля знаходиться у належному стані. Навчальні та адміністративні приміщення дошкільного закладу мають затишний та естетичний вигляд. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень.

Упродовж останніх 2-х років придбано 1 пральну машину, комп'ютер, кольоровий принтер, мультимедійний екран, пластикові стенди, письмові столи, стільці, меблі в групові кімнати та методичний кабінет; придбано новий килим в старшу групу.

В дошкільному закладі є протипожежний інвентар, пожежний щит, достатня кількість вогнегасників.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є технічні засоби навчання. До послуг дітей цікаві навчально-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників.

Медичний кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів, обладнано ізолятор.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним та холодильним обладнанням.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: 2 комп’ютери з підключенням до інтернет мережі, Wi-Fi, діапроектор. 50-right

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності дошкільного навчального закладу на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ДНЗ здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування дошкільного навчального закладу є кошти: місцевого бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, батьків або осіб, які їх заміняють, добровільні пожертвування фізичних і юридичних осіб. Бюджетні кошти та спонсорські надходження використовуються за призначенням.

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: mart-79 (29.11.2017)
Переглядів: 36 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar